Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63521
Stary 18.06.2013, 15:07
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Sobol odchodzi, czyli co jest miejsce na tego 32 letniego młodziana z Ratyzbony?

Stawiam orzechy przeciw kasztanom że Smuda nie chciał Sobola. Jeszcze Sobol coś by powiedział na treningu do pupila Burdenskiego że się obija. A przecież on tu na wakacje przyjechał a nie trenować

Oczywiście jeśli mamy lepszego piłkarza niż Sobol można się żegnać z Radkiem, ale obawiam się że nie mamy. Pomijam styl.
Od Kasztanow to Ty odbij ;-)

A decyzja... podyktowana tylko i wylacznie wzgledami finansowymi, jeszcze 3-4 przynajmniej mocne zaciskanie pasa, inaczj klub bedzie dalej niewyplacalny...
Odpowiedz cytując