wolfy napisał(a):

Szok! Sobol mógł spokojnie jeden sezon powalczyć i zaliczyć kilka występów czy końcówek, jak chociażby Reis w Amica, choć porównywanie tego sprzedawczyka do Sobola jest nie na miejscu.
Drugi dzień pracy smudy i już jest mega kosmos! Eliminuje twarde charaktery jak z Zewłakowem i Borubarem w pzpnie , a u nas Kosa, Sobol... no i wygląda na to, że w kolejce stoi MAły z Głowackim...
Dużo wyrozumiałości miałem na absurdalne decyzje w klubie , ale ta z Sobolem przebija wszystko.
Jestem bardziej oburzony niż w przypadku zatrudnienia Okuki, Stanki i Kaczorowskiego !!