Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63519
Stary 18.06.2013, 15:03
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Oficjalnie żegnamy "Sobola".

Szok! Sobol mógł spokojnie jeden sezon powalczyć i zaliczyć kilka występów czy końcówek, jak chociażby Reis w Amica, choć porównywanie tego sprzedawczyka do Sobola jest nie na miejscu.

Drugi dzień pracy smudy i już jest mega kosmos! Eliminuje twarde charaktery jak z Zewłakowem i Borubarem w pzpnie , a u nas Kosa, Sobol... no i wygląda na to, że w kolejce stoi MAły z Głowackim...

Dużo wyrozumiałości miałem na absurdalne decyzje w klubie , ale ta z Sobolem przebija wszystko.



Jestem bardziej oburzony niż w przypadku zatrudnienia Okuki, Stanki i Kaczorowskiego !!
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 18.06.2013 o godz. 15:15.

Odpowiedz cytując