Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63518
Stary 18.06.2013, 14:52
Spokojnie jest jeszcze kilku znajomków Smudy w IV lidze niemieckiej.

Nie ma pośpiechu zawsze przed startem ligi Bednarz może ubrać getry piłkarskie.

To jest nowa era idealnie dla tych wszystkich którzy pluli na ekipę Holendrów, pozbywamy się starych rupieci i mamy młodego obiecującego Polaka.

Przed pierwszym meczem zakontraktujemy jeszcze 2-3 graczy na poziomie Burdeńskiego. Do końca okna transferowego odejdzie jeszcze Wilk i ktoś jakiś inny piłkarz.

Ale nie martwmy się sezon będzie emocjonujący do końca będziemy walczyć o utrzymanie!

Smuda po zajęciu 14 miejsca po końcu rundy jesiennej powie, że nic by nie zmienił Burdeński zaliczy wszystkie mecze w wyjściowej jedenastce. Małecki będzie kopał w rezerwach.

Jeszcze zatęsknimy za 7 miejscem.
Odpowiedz cytując