|
Nie dam złamanego grosza na oglądanie tego cyrku. To są kpiny, że nie stać nas na polskiego zawodnika z polskiej ekstraklasy. Cupiał przejełeś klub w ekstraklasie, i zostaw go w ekstraklasie.....
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
|