Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63514
Stary 18.06.2013, 14:42
Porządki Smudy trwają. Szkoda tylko, że nie w tym kącie, który jest najbardziej zasyfiony.

Nie wiem jak to wytłumaczyć - ściąganie po znajomości noł nejmów z Niemiec, pozbywanie się legend klubu i ducha tej szatni (byle jakiej szatni, ale co będzie teraz? Małecki przywódcą w szatni? No way...). Nie zapowiada się to optymistycznie.

Krótko - Smuda pozbywa się tych, którzy w szatni mają większy autorytet od niego.

No i najważniejsze pytanie - co z Sobolem - koniec kariery czy jednak gdzieś pokopie. Nie mniej - Radek wpisał się w historię Wisły złotymi głoskami.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując