mitmichael napisał(a):

KLUB NIE PRZEDŁUZYŁ UMOWY Z SOBOLEWSKIM, nie Smuda - ogarnij sie.
Czemu mam porownywac Burdenskiego, ktory jest OFENSYWNYM POMOCNIKIEM z Sobolewskim, ktory jest DEFENSYWNYM POMOCNIKIEM? zastanow sie najpierw co piszesz
|
Super z niego ofensywny pomocnik. 0 asyst, 0 bramek. Czuje, że przy nim Garguła to będzie nowy Ronaldinho