Sobol odchodzi, czyli co jest miejsce na tego 32 letniego młodziana z Ratyzbony?
Stawiam orzechy przeciw kasztanom że Smuda nie chciał Sobola. Jeszcze Sobol coś by powiedział na treningu do pupila Burdenskiego że się obija. A przecież on tu na wakacje przyjechał a nie trenować
Oczywiście jeśli mamy lepszego piłkarza niż Sobol można się żegnać z Radkiem, ale obawiam się że nie mamy. Pomijam styl.