|
A więc skład marzeń ekstraklasy. W porównaniu z przed kilku lat nie ma: Wisła Płock, GKS Bełchatów, Odra Wodzisław, Amika Wronki, Groclin.
Są same wielkie firmy! Szkoda, że za rok ktoś musi spaść bo obecny skład ekstraklasy to skład marzeń! A za rok pewnie znów GKS Bełchatów nawiedzi ekstraklasę.
|