Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63506
Stary 18.06.2013, 14:27
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Weź sie rozpedz mocno i uderz głowa w sciane bo z tego goraca zaczynasz pisac pierdoły.
Coś jeszcze masz do przekazania?
Widzę, że intelektualnie poziom Smudy. Nic dziwnego, że robisz tu za jego stronnika.

Uzasadnij więc, dlaczego czekano z tą informację do dzisiaj? BTW - miała być wczoraj.

westersyl napisał(a):Wyświetl post
My nie mamy żadnego lepszego pomocnika niż Sobol w kadrze...
Co ciekawe, "Sobol" i "Kosa" mieli i tak lepsze przyśpieszenie niż nasi "młodzi". O umiejętnościach nie wspominam, bo szkoda nawet pisać.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.06.2013 o godz. 14:33.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując