mitmichael napisał(a):

|
Weź sie rozpedz mocno i uderz głowa w sciane bo z tego goraca zaczynasz pisac pierdoły.
|
Coś jeszcze masz do przekazania?
Widzę, że intelektualnie poziom Smudy. Nic dziwnego, że robisz tu za jego stronnika.
Uzasadnij więc, dlaczego czekano z tą informację do dzisiaj? BTW - miała być wczoraj.
westersyl napisał(a):

|
My nie mamy żadnego lepszego pomocnika niż Sobol w kadrze...
|
Co ciekawe, "Sobol" i "Kosa" mieli i tak lepsze przyśpieszenie niż nasi "młodzi". O umiejętnościach nie wspominam, bo szkoda nawet pisać.