wolfy napisał(a):

Dla mnie nie zrozumiała decyzja. Sobol jeszcze dobrze się ruszał. Moim zdaniem grał lepiej np od Wilka.
Smuda niech sobie włączy mecz z Pogonią Szczecin gdzie był najlepszy na boisku i takich meczy było więcej.
Zrozumiałbym to gdyby on odstawał od reszty ale przecież nic takiego nie miało miejsca.
Ciekawe jakich następców zamierzają nam sprowadzić działacze bo to od tego będzie zalezało czy ta decyzja miała jakiś sens...
Nowy pomocnik już jest...
Rozumiem Real tez musiał pożegnać Raula, Juventus Del Piero tylko, że tam mieli juz 2 młodszych lepszych na te pozycje, do tego jeszcze ze 2 dokupili. My nie mamy żadnego lepszego pomocnika niż Sobol w kadrze...