Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63502
Stary 18.06.2013, 14:23
fialo napisał(a):Wyświetl post
Co do Sobola to nie mam zdania, z jednej strony szacunek ogromny mam do niego, z drugiej latka lecą i już niestety forma nie ta, co kiedyś. Ciężka decyzja.
Jakos wiekszym klubom wiekowe ikony nie przeszkadzaja.

Wywalenie Sobola to zbrodnia. Ktokolwiek za tym stoi jest skonczonym s....ysynem. Nawet gdyby ten caly 4-ligowiec z Rezszy mial grac jak Scholes.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując