fialo napisał(a):

|
Co do Sobola to nie mam zdania, z jednej strony szacunek ogromny mam do niego, z drugiej latka lecą i już niestety forma nie ta, co kiedyś. Ciężka decyzja.
|
Jakos wiekszym klubom wiekowe ikony nie przeszkadzaja.
Wywalenie Sobola to zbrodnia. Ktokolwiek za tym stoi jest skonczonym s....ysynem. Nawet gdyby ten caly 4-ligowiec z Rezszy mial grac jak Scholes.