Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63499
Stary 18.06.2013, 14:21
Najbardziej kompromitująca decyzja jaka mogła być, rozumiem pozbywanie się pseudogwiazdek, ale nie lidera zespołu, do ku*wy nędzy, my już prawie nie mamy kim grać yyyy
Odpowiedz cytując