|
Trzymam kciuki za tego Burdeńskiego, jak pożegnali Sobola to powinni pożegnać i Gargułe nawet i mu płacić ale nie chce takiego frajera oglądać na boisku.
Tak wgl to zaraz okaże się że opcja holenderska była chyba najrozsądniejszą ale za dużo luzu dał im Cupiał.
|