mitmichael napisał(a):

|
Burdenski dopiero przyszedł na testy, jeszcze niczego nie podpisał i juz jest w Wisle spalony. To juz lepiej zeby sie nie sprawdził. A co do Sobolewskiego mam nadzieje, ze nieoficjalne informacje zostana nieoficjalne a Sobol nastepny rok bedzie biegał na R22
|
Beto też świetnie grał tyłem do bramki ..