Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63487
Stary 18.06.2013, 13:40
fialo napisał(a):Wyświetl post
Jako, że w miarę wymiernym źródłem informacji są kibicowskie fora, wrzucam linka do forum Magdeburga : wis.la/ltqr9 .

Niemiecki znam w średnim stopniu, ale jak zdążyłem wywnioskować, to raczej za nim nie płaczą. Niektórzy szydzą z polotyki klubu i pytają się czemu nie zaoferowali nowego kontraktu anty-piłkarzowi Brudenskiemu "Mich wundert es, dass Anti-Fussballer Burdenski seinen neuen Vertrag noch nicht unterschrieben hat."

Jeden typ byl jednak, za tym, by go pozostawić - Ich bin dafür Fabian zu halten.

Co do Sobola to nie mam zdania, z jednej strony szacunek ogromny mam do niego, z drugiej latka lecą i już niestety forma nie ta, co kiedyś. Ciężka decyzja.
Poprostu sie na nim nie poznali tak jak Lech na Bereszyńskim... Za pół roku sprzedamy go za 2 mln Ojro ;]
Odpowiedz cytując