Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63485
Stary 18.06.2013, 13:36
Jako, że w miarę wymiernym źródłem informacji są kibicowskie fora, wrzucam linka do forum Magdeburga : http://www.fcmfanshop.de/forum/viewt...sd=a&start=850 .

Niemiecki znam w średnim stopniu, ale jak zdążyłem wywnioskować, to raczej za nim nie płaczą. Niektórzy szydzą z polotyki klubu i pytają się czemu nie zaoferowali nowego kontraktu anty-piłkarzowi Brudenskiemu "Mich wundert es, dass Anti-Fussballer Burdenski seinen neuen Vertrag noch nicht unterschrieben hat."

Jeden typ byl jednak, za tym, by go pozostawić - Ich bin dafür Fabian zu halten.

Co do Sobola to nie mam zdania, z jednej strony szacunek ogromny mam do niego, z drugiej latka lecą i już niestety forma nie ta, co kiedyś. Ciężka decyzja.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując