Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23082
Stary 18.06.2013, 13:36
Napisałem o tych opcjach. Mój kredyt zaufania do Janusza powoli kończy się ze względu na to, że mimo tego, że dostał on swoje poparcie od kilku baronów w PSL-u to niestety ten beton zaczyna go ciągnąć w dół a poza tym wydaje mi się, że Janusz będąc na pozycji lidera jest mocno osamotniony. Działania kilku oligarchów w PSL, min. Struzika niczego nie ułatwiają.

W ostatnich latach spoglądałem też w kierunku Fundacji Republikańskiej, KoLibra, a także kilku innych instytutów i stowarzyszeń, które niestety były przybudówkami PiS-u, ale przez to, że mam wciąż dobry kontakt z młodymi politykami różnych partii, w tym PiS to brałem udział w tych spotkaniach.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 18.06.2013 o godz. 13:44.