|
21 lat, czwarta liga niemiecka: 80 meczów, 1 bramka, 2 asysty. Jeśli ktoś twierdzi że wypali w u nas to nie mam pytań. Franiu zaczął się odwdzięczać swoim kolegom, w tym przypadku ojcu no name który ponoć załatwił mu robote w Deustchlandzie. I jeszcze na dokładke ma być następcą Sobola. Jak można kogoś takiego jak Radek się pozbywać? Wiadomo że wiek już nie ten, ale to prawdziwy kapitan, ikona i legenda klubu. Gdyby jeszcze kończył karierę to ok, ale ktoś musi być w tej ,,drużynie" z doświadczeniem.
Mieliśmy wielce przebudować skład a zanosi się że będziemy mieć jeszcze gorszych piłkarzy niż w zeszłym sezonie: Piątek nie dla nas, Wszołek nie, Przybecki też nie, itd. w nieskończoność.
|