Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
63471
18.06.2013, 13:09
marcin19876
napisał(a):
Sobolewski odchodzi z Wisły!!
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ly_Krakow.html
ROBI SIĘ CORAZ CIEKAWIEJ...
To było do przewidzenia, gdyż Smuda nie lubi piłkarzy charakternych. Założę się, że już kombinuje jak pozbyć się Małeckiego. Pewnie jak się nie uda Małemu klubu załatwić, to go zniszczy sadzając na ławce.
Lysy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lysy
Znajdź inne posty napisane przez Lysy