"Ofensywny pomocnik
Fabian Burdenski dołączył dzisiaj do drużyny Wisły Kraków. 21-letni piłkarz jest testowany przez "Białą Gwiazdę". Z informacji INTERIA.PL wynika, że Wisła podpisze z zawodnikiem roczny kontrakt z opcją przedłużenia.
Do tej pory występował na pozycji ofensywnego pomocnika w drużynie 1.FC Magdeburg, która gra w
czwartej lidze niemieckiej.
W minionym sezonie
Burdenski rozegrał dwadzieścia sześć spotkań, ale zaledwie siedem w wyjściowej jedenastce. Nie zdobył żadnej bramki."
http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...kow,nId,983560
Fabian Burdenski urodził się w Bremie. Jest synem słynnego bramkarza Dietiera Burdenskiego, który strzegł m.in. bramki RFN.
Dietier jest znajomym Smudy i zapewne koleżeńska relacja pomogła w zaproszeniu Fabiana na testy.
http://www.igol.pl/article,63468.html
"Panie profesorze Niesiołowski gratuluję i proszę złożyć gratulacje Panu Tuskowi i całemu rządowi, ze przez 6 lat tak nas prowadzili, w spokoju, że ja mogę tak spokojnie iść do domu, spokojnie wypić herbatę proszę pana, mogę spokojnie zjeść kolację, że nie boję się żadnych wrogów, nie boję się nikogo, naprawdę, i że mam spokojną emeryturę"