Wyświetl pojedynczy post
Wertian
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63469
Stary 18.06.2013, 13:00
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Legia TESTUJE byłego GRACZA ( nie statyste ) Realu Madryt, a my odrazu podpisujemy gnojka, który w 4 lidze niemieckiej, jako of. pomocnik nie zaliczył nawet jednej asysty...

skoro nie ma pieniędzy, to trzeba szukać oszczędności, lepiej sprowadzić 3 dobrych grajków niż 5 średnich ..
Ale my potrzebujemy 5 albo i więcej a nie 3 zawodników. Kupujemy to na co nas stać a z Legią obecnie to konkurować możemy jedynie pojemnością stadionu. Wszelkie porównania w ostatnim czasie, obecnie i w najbliższej przyszłości będą w ogólności nietrafione.
Burdenski kosztować nas pewnie wiele nie będzie... jeśli w ogóle cokolwiek. Jeśli więc Smudzie ma być z nim raźniej to niech sobie go ma. Jak daj daj Bóg wypali to będzie świetnie, jak nie wypali i przez to ostatecznie skompromituje mityczny "nos" Smudy to to też płakać nie będę.
"Not to touch the earth not to see the sun"
Odpowiedz cytując