sevenheaven napisał(a):

Legia TESTUJE byłego GRACZA ( nie statyste ) Realu Madryt, a my odrazu podpisujemy gnojka, który w 4 lidze niemieckiej, jako of. pomocnik nie zaliczył nawet jednej asysty...
skoro nie ma pieniędzy, to trzeba szukać oszczędności, lepiej sprowadzić 3 dobrych grajków niż 5 średnich ..
|
Ale my potrzebujemy 5 albo i więcej a nie 3 zawodników. Kupujemy to na co nas stać a z Legią obecnie to konkurować możemy jedynie pojemnością stadionu. Wszelkie porównania w ostatnim czasie, obecnie i w najbliższej przyszłości będą w ogólności nietrafione.
Burdenski kosztować nas pewnie wiele nie będzie... jeśli w ogóle cokolwiek. Jeśli więc Smudzie ma być z nim raźniej to niech sobie go ma. Jak daj daj Bóg wypali to będzie świetnie, jak nie wypali i przez to ostatecznie skompromituje mityczny "nos" Smudy to to też płakać nie będę.