Kon®ado napisał(a):

|
Nigdy starałem się nie biadolić, ale jak ściągamy takie piłkarskie tuzy, mając kadrę tak marną jak mamy, to ja nie wiem czy oni sobie jaja z nas robią czy co? Jak można tak dobijać najlepszy polski klub ;< (przynajmniej najlepszy jeśli chodzi o historię a nie o teraz)
|
Ale kto tu kogo ściąga ? Testy to testy ! narzekacie, że nie sprawdzamy chłopaczków z niższych lig a jak już ktoś przychodzi na TRENING to płacz, że pierwsza liga...