=Metatron= napisał(a):

Przestańcie marudzić. Walka o utrzymanie choć emocje przyniesie.
Zatrudnienie Smudy parodia. Żadnych sukcesów od lat. Euro - kompromitacja. II liga niemiecka - kompromitacja. Podstawy, że w Wiśle będzie inaczej - żadne. Wypowiedzi, co to piłkarze będą robić na treningu, jak będa zapier... bez sensu. Jakby to było takie proste, to ja też mogę być trenerem. Kazałbym piłkarzom codziennie przebiec po 20 km, dookoła błoń. Zapier... by jak miło. Sukcesów, zapewne by to nie przyniosło. Rozmawiamy o trenerze, którego metody sięgają NRD, dla którego taktyka, reagowanie na wydarzenia na boisku, nowoczesne metody treningowe itd to puste słowa. Ogólnie, ciekawy sezon się szykuje. Tak na marginesie, tak na marginesie, jak po I rundzie będziemy na pozycji spadkowej, to pewnie się okaże, że te 3 okienka transferowe, co ma Smuda obiecane, zmieni mu Cupiał na bezrobocie.
|
Bezrobocie opłacane przez 3 lata przez Wisłę, a na kopaczy nas nie stać.