Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63463
Stary 18.06.2013, 12:31
Smuda do dymisji, cały zarząd do dymisji i protest kibiców - dopóki Cupiał nie sprzeda Wisły. Przykro mi to pisać, ale za takie kolesiostwo nie zamierzam zapłacić ani złotówki i nie przyjdę na stadion nigdy, a przynajmniej dopóki na Wiśle będzie taki stan, jak obecnie. Jeżeli rzekomo jest skauting, a przychodzi synek kolegi Smudy, to ja dziękuję. Mam dość tego żałosnego widowiska i braku planów na przyszłość. Dobranoc.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując