Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63460
Stary 18.06.2013, 12:21
1 liga na nas już czeka nie ukrywajmy, sami ośmieszamy ten klub, jego historie i tych którzy go tworzyli... ŻAL patrzeć już na ta Wisłę...
Odpowiedz cytując