Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63459
Stary 18.06.2013, 12:20
Co to ma ku*wa byc? Ja wiem, ze tniemy koszty, ze nie stac nas na "dobrego" kopacza. Ale branie 4-ligowca ktory nawet nie byl podstawowym zawodnikiem druzyny? Quo Vadis Wislo...?
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując