Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63457
Stary 18.06.2013, 12:18
Bednarz mówił na grillu o 2,3 wzmocnieniach, reszta to mają być uzupełnienia. Burdeński zalicza się do tej drugiej kategorii. Trzeba wziąć pod uwagę, że IV liga niemiecka to jak u nas II albo I. Poza tym ktoś w drużynie rezerw też musi grać. Martwi mnie tylko to, że Smuda i ojciec Fabiana "to som przyjacioły", ale z drugiej strony Kuba też by do nas nie trafił gdyby nie znajomości.

PS: http://www.wislakrakow.com/forum/sho...ostcount=15425

Więc wszystko wskazuje na to, że tymi "wzmocnieniami " będą Demjan i De Guzman, o ile nic się nie schrzaniło.
Odpowiedz cytując