Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63456
Stary 18.06.2013, 12:13
Nigdy starałem się nie biadolić, ale jak ściągamy takie piłkarskie tuzy, mając kadrę tak marną jak mamy, to ja nie wiem czy oni sobie jaja z nas robią czy co? Jak można tak dobijać najlepszy polski klub ;< (przynajmniej najlepszy jeśli chodzi o historię a nie o teraz)
Odpowiedz cytując