|
Nigdy starałem się nie biadolić, ale jak ściągamy takie piłkarskie tuzy, mając kadrę tak marną jak mamy, to ja nie wiem czy oni sobie jaja z nas robią czy co? Jak można tak dobijać najlepszy polski klub ;< (przynajmniej najlepszy jeśli chodzi o historię a nie o teraz)
|