Testować mogą nawet reprezentanta Kongo pracującego na strzeżonym parkingu płatnym 2 zł za godzinę. Bo to tylko testy, a osądzacie jak by już podpisał 5 letni kontrakt na lukratywnych warunkach. Pamiętam jak czytałem pochlebne opinie o Sarkim co po niektórych, a potem gościu okazał się zbawieniem ofensywy. Nie uważam że w tym przypadku będzie podobnie, ale zalecam trochę luzu, którego Smudzie nie brakuje
