|
Drodzy Panowie, drogie Panie.
Okienko tak na prawdę jeszcze się nie rozpoczęło, a to że przychodzi chłopaczyna na testy o niczym nie świadczy. Mam nadzieję tylko, że jego przydatnośc dla drużyny nie będzie oceniana na podstawie relacji tata-trener.
Dzisiaj prasa wspominała, że Piątek jest na testach chyba medycznych w Śląsku. Szkoda, że się go odpuszcza.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
|