ooona napisał(a):

Przecież to wszystko co się ostatnio dzieje jest świadomym działaniem właściciela. Porzućcie wszelką nadzieję, ten rok będzie ostatnim naszym sezonem w tej klasie rozgrywkowej. To nie krakanie, to realia, ci co tego nie widzą przykładają swoją rękę do upadku tego klubu. A teraz cytat z naszego trenera:
" Miałem w drużynie tylko dwóch prawdziwych zawodowców – bramkarza z TSV Monachium i kanadyjskiego pomocnika Juliana de Guzmana. Pozostali to młodzi chłopcy, wyciągani z czwartej ligi. Takie to było zawodowstwo" - źródło weszlo.com
Czyli u nas to samo i taki sam będzie efekt końcowy.
|
no to w końcu masz radochę, że twoje przepowiednie się sprawdzą....