Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1096
Stary 18.06.2013, 11:24
ooona napisał(a):Wyświetl post
Przecież to wszystko co się ostatnio dzieje jest świadomym działaniem właściciela. Porzućcie wszelką nadzieję, ten rok będzie ostatnim naszym sezonem w tej klasie rozgrywkowej. To nie krakanie, to realia, ci co tego nie widzą przykładają swoją rękę do upadku tego klubu. A teraz cytat z naszego trenera:
" Miałem w drużynie tylko dwóch prawdziwych zawodowców – bramkarza z TSV Monachium i kanadyjskiego pomocnika Juliana de Guzmana. Pozostali to młodzi chłopcy, wyciągani z czwartej ligi. Takie to było zawodowstwo" - źródło weszlo.com
Czyli u nas to samo i taki sam będzie efekt końcowy.
no to w końcu masz radochę, że twoje przepowiednie się sprawdzą....
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując