Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63446
Stary 18.06.2013, 10:45
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Napisałem już - masa klubów płaci niewielką część wynagrodzenia po to tylko, żeby zawodnik nie mógł rozwiązać umowy.
Potrafisz jakoś rozwinąć tą genialną myśl
Płacić Genkowi 5 zł / miesiąc? i będzie związany nadal umową

Tak w ogóle obudź się gościu w reszcie ... nie ma kasy nawet na wypłaty a ty jęczysz, obrażasz wszystkich którzy pracują w Wiśle oraz z lubością nabijasz się z młodych Wiślaków. Tak jakby leżało 10 mln na transfery asiorów ale Bednarz trzymał na zabieg przeszczepu włosów.
Tak apropos młodych drewniaków: równałeś Chrapka z dnem i wodorostami ...(mój skrót) .... jakoś ostatnio wypadł z grona drewniaków
Trochę wiary Wolfy potrzebne jest ...
Może Żuraw i Kuźba wynajdą kogoś nawet za czapkę gruszek... kogoś, kto za pół roku będzie gwiazdą Wisły. Dlaczego nie ?
Czekam na talenty.
Stwierdzanie w co drugim poście że jesteśmy w d...e, jest być może bliskie prawdy i nabija ci punkty jako temu co dokopuje władzy (taka nasza narodowa mentalność po zaborach i komunie) ale tak naprawdę niczego nie zmieni.

Tak w ogóle to pozdrawiam ....
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując