Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63444
Stary 18.06.2013, 10:34
Watts napisał(a):Wyświetl post
Będzie siara, jak koleś okaże się słabszy od 40-letniego Kosowskiego. Kojak montuje nam świetną ekipę, na przyszły sezon zostajemy z bramkarzem, który nie był w stanie przebić się na 3. poziomie ligowym (Miśkiewicz), to teraz chyba na zasadzie licytacji ściąga na testy jeszcze większych nieudaczników. Lechia wysoko postawiła poprzeczkę, ściągając tego Ra!@#$% z piątej ligi.

Wszystko przed nami, przypominam, że okienko się nawet jeszcze nie zaczęło.
Ty tak serio z Miśkiewiczem? Czy ja pod koniec sezonu oglądałem inne mecze, że Miśkiewicza oceniam pozytywnie? Czy to nie ten sam Miśkiewicz kilka razy ratował nam dupę w meczach z Ruchem, Koroną i Zagłębiem?

Nie chcę się tutaj sprzeczać, ale akurat jeśli chodzi o bramkarza to zmiana Pareiki na Miśkiewicza nie okazała się, jak wielu tutaj zwiastowało, katastrofą a wręcz przeciwnie. Spadku jakości na pewno nie ma.

Co do tego testowanego Niemca. Poczekajmy może póki co z szyderą, bo zaraz się okaże że 4. liga niemiecka to poziom naszej ligi kopanej i koleś okaże się wystarczający...
Ostatnio edytowane przez hunter : 18.06.2013 o godz. 10:38.
Odpowiedz cytując