Każdy wspiera takie opcje jak mu się podoba. Wolisz socjalistów niosących obrazki maryjne, a ja zdecydowanie wspieram opcje liberalne gospodarczo, które odcinają się od smrodu jaki funkcjonuje tutaj od dziesięcioleci.
Dobrze to podsumował JKM, którego często zdarza mi się wyzywać od oszołomów, ale radary na socjalistyczne poglądy mamy podobnie wyczulone
Cytat:
Istotnie: połowa narodowców to narodowi socjaliści; ale w PiSie prawie wszyscy to państwowi socjaliści! Lepiej więc rozmawiać z narodowcami.
12 czerwca 2013
By być ścisłym: PiSmeni to etatyści, zwolennicy prymaty państwa nad człowiekiem. Teoretycznie można być etatystą i np. elitarystą. W praktyce jednak dziś każdy etatysta jest socjalistą. Niekoniecznie socjal-d***kratą – ale socjalistą.
Dlatego takie wypowiedzi nie powinny nikogo dziwić:
wis.la/t914e
W gruncie rzeczy SLD jest na prawo od PiSu. SLD to socjaliści, którzy już się nakradli – a „Nie ma lepszego konserwatysty niż rewolucjonista, który już nakradł się dość pieniędzy”.
A tych narodowych socjalistów to trzeba bardzo pilnować – bo oni jeszcze się nie nakradli…
|