O kur.wa, zaczyna się.
Zgaduję, że będziemy testować w tym okienku wielu takich plażowiczów. I zapewne znaczna ich część wpadnie tylko po to, by dało się rozegrać mecz na treningu (mamy po prostu za mało zawodników, nawet doliczając do tego sztab szkoleniowy). Albo ewentualnie trafią tu po to, żeby Smuda mógł sobie popatrzeć jak zbiegają po schodach.
EDIT:
Przynajmniej już wiemy, jak na testy trafiła ta nasza nowa gwiazda:
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=27998.