domin_czyzyny napisał(a):

Smuda jest skuteczna, już mamy pierwsze potencjalne "wzmocnie" i "transfer", który obiecał mu Bogusław Cupiał!
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._burdenskiego/
oczywiście z całym szacunkiem do zawodnika! życzę mu jak najlepiej i oby się sprawdził!
oby tylko te testy nie polegały na wchodzeniu zawodników po schodach!
|
Łaskawie poczekajmy, nie muszę przypominać, skąd przyszedł Błaszczykowski.