Wyświetl pojedynczy post
Manson33
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1090
Stary 18.06.2013, 06:26
Z Wisłą Smudy będzie jak z kadrą na EURO 2012 ...
Żadne Orły tylko Biedronki !

Chodzi chłopina i gada do gazet głupoty, że mu kibice dziękują za EURO

Chyba tylko tekstem: "temu Panu już dziękujemy !"
Myślenie nie boli !
Odpowiedz cytując