Kamil_mchw napisał(a):

mam problem z tel.
jakiś czas temu gdzies niepotrzebnie wpisałem swój nr. tel. i od tego momentu niemal codziennie dostaje jakieś głupie sms-y z grami do ściągnięcia... ale najgorsze jest to że za sam odbiór tego sms-a ściągają mi z konta 6 zł. Co zrobić żeby przestali? Szukałem na necie jak to naprawić, ale nie znalazłem nic z tym nr. tel. z którego mi wysyłają te sms, czyli 6000
|
Idź do punktu i powiedz że chcesz to wyłączyć i pracownik da Ci numer na który musisz wysłać komendę "STOP" i będzie po problemie.
http://allegro.pl/slomki-do-sangria-...280988028.html dokładnie coś takiego potrzebuję tylko że w detalu, zna ktoś sklep w Krakowie ?