|
Mamy miesiac zeby zna;lesc 2,3 zawodnikow do kazdej formacji po jednym.To nie jest trudne,ale z drugiej strony w Wisle dzieje sie tyle złego i,ze nigdny nic mnie wiadomo.
W kazdym razie z tą dziejsza kadra,nie ma szans na wejscie do grupy mistrzowskiej.
|