Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63429
Stary 17.06.2013, 22:25
Mamy miesiac zeby zna;lesc 2,3 zawodnikow do kazdej formacji po jednym.To nie jest trudne,ale z drugiej strony w Wisle dzieje sie tyle złego i,ze nigdny nic mnie wiadomo.

W kazdym razie z tą dziejsza kadra,nie ma szans na wejscie do grupy mistrzowskiej.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując