Lukasz napisał(a):

|
Bednarz niewiele ma do gadania w tej sytuacji - nie ma kasy na koncie, nie ma i wypłat. Co Ty byś na jego miejscu zrobił? Wypuścił obligacje?
|
Napisałem już - masa klubów płaci niewielką część wynagrodzenia po to tylko, żeby zawodnik nie mógł rozwiązać umowy. U nas już drugi raz podobny numer...