Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23060
Stary 17.06.2013, 21:35
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Niesioł nieźle dziś pojechał :
- Więcej (niż wydatki PO - przyp. red.) wydaje się na ochronę Kaczyńskiego, który ma urojenia. Wydaje mu się, że jest premierem i przeznacza na ochronę milion złotych. Taki ktoś niedługo może ogłosić, że jest Napoleonem. Niech sobie wybuduje Belweder - powiedział w ostrych słowach poseł PO.
- Ochrona Kaczyńskiego w Sejmie to jest jakiś cyrk, a to wszystko z pieniędzy podatników. Kaczyński po prostu otoczył się takimi drabami (rosłymi ochroniarzami - przyp. red.), że go nie widać. To wszystko to urojenia. Hofman to tłumaczy, że to dlatego, że ma być na niego zamach - podkreślił Niesiołowski.


Daleko mi do Kaczyńskiego i PiS, ale uzasadnianie swojego kurestwa tym, że "PiS jest taki sam albo gorszy" to po prostu wyraz bezsilności i głupoty. Na Twoje nieszczęście ASie coraz mniej osób to tłumaczenie nadal kupuje.