Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
matysiuk
Member
Od: 05.2011
Offline
#
27248
17.06.2013, 20:54
Ja tak miałem w orange. Na jakiś konkurs się zapisałem chyba... Przysyłali sms i brali jakieś 4-5zł... I na ich stronie to odszukałem i się wycofałem z tego.
Może poszukaj na stronie operatora
TYLKO WISŁA!
matysiuk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matysiuk
Znajdź inne posty napisane przez matysiuk