Wyświetl pojedynczy post
matysiuk
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27248
Stary 17.06.2013, 20:54
Ja tak miałem w orange. Na jakiś konkurs się zapisałem chyba... Przysyłali sms i brali jakieś 4-5zł... I na ich stronie to odszukałem i się wycofałem z tego.
Może poszukaj na stronie operatora
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując