no dostawali regularnie. Nikt nie wie jakbyśmy grali, gdyby obecni piłkarze też dostawali regularnie pensje, może byłoby inaczej, a może bez zmian. Ale ten temat był tu wałkowany setki razy.
Twoje porównanie obecnych graczy do tamtych to czyste gdybanie... równie dobrze można zapytać, jak grałby Messi czy Ronaldo w takiej sytuacji

W ogóle to w obecnej sytuacji powinniśmy czcić Gargułę który zgodził się na obniżkę pensji
