Kaan napisał(a):

Za 12 tys.? Kupuję! Francuzy nie są bardziej awaryjne niż inne. Podstawa to historia samochodu a przewaga francuzów w cenie wynika z tzw. złej opinii. Polecam benzynę, zawsze mniejsze ryzyko niesie to ze sobą.
|
Planuje gaz założyć, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Drogie części do tych francuzów, np do takiego Clio.
Myślałem jeszcze o Peugeot 307 troszke wiekszy od 206.
Najbardziej przestronna wydaje sie Fabia. Jak sprawują się klimy w tych wozach
