Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1571
Stary 17.06.2013, 19:32
Kaan napisał(a):Wyświetl post
Za 12 tys.? Kupuję! Francuzy nie są bardziej awaryjne niż inne. Podstawa to historia samochodu a przewaga francuzów w cenie wynika z tzw. złej opinii. Polecam benzynę, zawsze mniejsze ryzyko niesie to ze sobą.

Planuje gaz założyć, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Drogie części do tych francuzów, np do takiego Clio.
Myślałem jeszcze o Peugeot 307 troszke wiekszy od 206.
Najbardziej przestronna wydaje sie Fabia. Jak sprawują się klimy w tych wozach
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
Odpowiedz cytując