wolfy napisał(a):

|
O, na pewno. W końcu wszyscy poza zwolennikami Bednarza na tym forum to debile i pokemony.
|
Uwierz mi, ja też za Bednarzem nie przepadam (mam w pamięci jego politykę transferową za I kadencji i za Probierza, z drugiej strony trzeba przyznać, że gdyby nie on to mielibyśmy pewnie problem z otrzymaniem licencji), ale nie mam zamiaru na niego psioczyć bo nie sprowadził Piątka,Przybeckiego,Wszołka,Demjana itd. - to byłby absurd. Trzeba sobie powiedzieć wprost, że obecnie ściągnięcie do nas zawodników tej klasy graniczy z cudem. Niektórzy tego nie rozumieją, albo nie chcą zrozumieć.