Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63407
Stary 17.06.2013, 16:47
Z radosnym tupaniem nóżkami po odejściu Genkowa wstrzymałbym się do czasu aż zobaczymy (albo nie, bo i tego wykluczyć nie można) jego następce. No i wyjaśni się kto, komu będzie musiał zapłacić. A przykład Mandziary wskazuje, że można żyć kilka lat w błędnym przeświadzeniu o stanie rzeczywistym.

Swoją drogą z "przepłaconego szrotu" został tylko Jovanović.
No i na kogo tu najeżdzać teraz i kogo winić o koklusz u dzieci ? Jak żyć Panie Prezesie, jak zyć ?

Co do naszych młodych oddanych co to nie wiedzieli co ich menadżerowie chcą od Wisły to powiem tylko tyle, że nie mam pojęcia czy zwyczajowo w takich sytuacjach się płaci.
Ale mogę zgadywać, ze jeżeli nie zapłacimy tym menadżerom, to albo dostaniemy za darmo dwa razy gorszych pił;karzy (wg terminologi Bednarza dwa razy lepszych, bo tańszych) albo zapłacimy dwa razy więcej innym menadżerom za innych zawodników.

W normalnej sytuacji można by powiedzieć, że okienko dopiero się zaczęło. Ale my nie jesteśmy w normalnej sytuacji. Po prostu nie mamy kim grać. Na "nie spieszenie się" może pozwolić sobie drużyna, która jest ukształtowana i potrzebuje jednego, dwóch uzupełnień składu.

No cóż, zobaczymy co ten tydzień przyniesie. Jeżeli nic, może zacząć się robić nieciekawie.
Odpowiedz cytując