Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63405
Stary 17.06.2013, 16:33
fialo napisał(a):Wyświetl post
Jak zwykle wielkie nic wiesz, ale klepiesz w klawiaturę. Chłopaki są przywiązani do barw (na pewno bardziej niż Ty i reszta "sympatyków" sprzed komputera), szczególnie Uryga i Czekaj, których mozna było nie raz spotkać na wyjazdach (chociażby ostatnia wizyta Czekaja w Poznaniu, gdzie tak jak my wszyscy musiał czekać 6h po meczu bez jedzenia i picia). Z tego co piszą media (nie mam żadnych innych źródeł) i co sami mówili w wywiadach oni ze swojej strony wszystko z klubem ustalili. Tylko oczywiście włączają się ci co zawsze, czyli menedżerskie hieny, co nie popuszczą jak wyniuchają srebrniki "za pośrednictwo w negocjacjach". Powinny powstać jakieś przepisy ujednolicające działalnosć tych hien, bo jak narazie to jest skandal co ci goście wyprawiają.
Biedni, nie wiedzieli co podpisują.
Jasne.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując