fialo napisał(a):

|
Jak zwykle wielkie nic wiesz, ale klepiesz w klawiaturę. Chłopaki są przywiązani do barw (na pewno bardziej niż Ty i reszta "sympatyków" sprzed komputera), szczególnie Uryga i Czekaj, których mozna było nie raz spotkać na wyjazdach (chociażby ostatnia wizyta Czekaja w Poznaniu, gdzie tak jak my wszyscy musiał czekać 6h po meczu bez jedzenia i picia). Z tego co piszą media (nie mam żadnych innych źródeł) i co sami mówili w wywiadach oni ze swojej strony wszystko z klubem ustalili. Tylko oczywiście włączają się ci co zawsze, czyli menedżerskie hieny, co nie popuszczą jak wyniuchają srebrniki "za pośrednictwo w negocjacjach". Powinny powstać jakieś przepisy ujednolicające działalnosć tych hien, bo jak narazie to jest skandal co ci goście wyprawiają.
|
Biedni, nie wiedzieli co podpisują.
Jasne.