AS82 napisał(a):

|
Biedaku ,to swoje pretensje musisz skierować przynajmniej do 80 % społeczeństwa ,bo oni ci zgotowali ten los
|
I kieruje. I do ciebie jako przedstawiciel tych "80%" to tez jest. Bo skoro tak goraco ich popierasz to musisz tez wziazc odpowiedzialnosc za ich czyny. Tu nie mozna stac okrakiem.