Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63401
Stary 17.06.2013, 16:17
Okienko sie nie zaczęło, ale taki Lech czy Legia polują. Nasi wszystko na spokojnie
Piątka nie potrzebujemy, ale o Maków, Pacheco i innych musimy walczyć do KOŃCA !!! i jak najszybciej
Nasi coś robią, ale tu trzeba Cupiałowi nazmyślać, żeby 10 tyś więcej dał to wtedy na takie prowizje kasa będzie
bo z tym budżetem to nas na Rasiaka nie stać
Ostatnio edytowane przez huberix : 17.06.2013 o godz. 16:22.
Odpowiedz cytując