Bartosz napisał(a):

Mateusz Borek o transferze Łukasza Piątka:
|
Ludzie nie będzie Piątków, Wszołków, Demianów, czy nawet Deguzmanów to wszystko kaczki dziennikarski.
Będą Sikorskie Boguskie i Fredrikseny w nowym wydaniu.
Niniejszym ogłaszam, że temat można zamknąć
Cytat:
Pewnie dogadał się na zasadzie - przyjdzie za darmo do rodzinnej Bułgarii to mu dadzą ze 150 tysięcy euro. A sam Genkov kalkulował - rozwiąże kontrakt z Wisłą z winy klubu i dostane za sezon 350 tysięcy od Wisły odszkodowania + ze 150 tysięcy za grę w Lokomotivie i jestem do przodu. A przecież za rok i tak mu się kontrakt kończy to akurat dobry deal żeby Wisłę oskubać.
Może i na Genkova znalazłby się kupiec za te 100 tysięcy ale po pierwsze on nigdzie nie dostanie tyle co w Wiśle - góra połowę tego. Więc nikt nie da za niego 100 tysięcy bo nawet te kluby które się nim interesują nie mają kasy na jego pensje porównywalną jaką Genkov dostawał w Wiśle. A on za mniejszą kasę nigdzie nie pójdzie. Genkov to nie Dwaliszwili którego łyknęła Legia z jego wielkim kontraktem z Polonii.
|
Hmmm pewnie masz rację. Ale i tak jeśli Genkov "prawomocnie" rozwiąże kontrakt z Genkovem to jesteśmy w 4 literach.